Bursa Mudanya Kumyaka Köyü Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Kumyaka Köyü Satılık Zeytinlik full deniz manzaralı olup 9695 m2 arazi lokasyon olarak yerleşime ve denize yakındır.

Kumyaka Köyü Satılık

Kumyaka Köyü Satılık zeytinlik ve arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında gösterebileceğimiz parsel için istenilen fiyat 770.000.-Lira olup bölgeye kıyaslandığında kelepir olarak adlandırılabilir. Kumyaka’da satılık zeytinlik yolu bulunmakta olup aracınızla yılın her ayında rahatlıkla içine kadar girebilirsiniz.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka Satılık Zeytinlik hızla gelişen ve yatırımcılar kadar müstakil ev ya da villa yapmak için her bölgeden insanların talep gösterdikleri beldede yer alırken kısa ve orta vadede değerine değer katacaktır. Mudanyada satılık zeytinlikler içinde hem lokasyon olarak hem de fiyat olarak avantajlı gayrimenkuller arasında gösterebileceğimiz parsel müstakil tapulu ve satışında sorun yaşamayacağınız arazilerdendir.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik başta olmak üzere bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde yer alan gayrimenkuller ve Bursa’da yatırımlık arazileri görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Kumyaka satılık zeytinlik full deniz manzaralı olup herkesin bütçesine uygun alternatifleri incelemek için Siği-Kumyaka’da bulunan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir