Bursa Mudanya Kumyaka Satılık Arsa

Bursa Mudanya Kumyaka Satılık Arsa köy içi arazi 104 m2 olup bölgenin yoğun ilgi gören mahallesinde müstakil evler komşu konumu ve uygun fiyatı ile tavsiye edilen parseller arasında satışa sunulmuştur.

Kumyaka Satılık Arsa

Kumyaka satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 125.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazinin resmi hisseli tapulu olması ve uygun fiyatı ile sizlerinde tercihi olabilir. Kumyaka’da satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel köşe parsel olup sahile, çay bahçelerine, camiye, markete yakın konumdadır.

Mudanya Kumyaka Satılık Arsa

Mudanya Kumyaka satılık arsa emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuş olup aynı parsel içinde 2 müstakil ev bulunmakta ve gerekli izinler alınarak sizinde villa yapabilmeniz mümkündür. Mudanya Kumyaka’da satılık arsalar içinde özellikleri ile öne çıkan arazi elektrik, su, kanalizasyon bağlantıları parselin içinde olduğundan ev yaparken maliyetinizde düşecektir.

Bursa Mudanya Kumyaka Arsa

Bursa Mudanya Kumyaka arsa yanında portföyümüzde herkesin bütçesine uygun zeytinlik, bağ, bahçe, villa, müstakil ev seçenekleri de sizleri beklemektedir. Bursa Mudanya Kumyaka Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak, yeri görmek veya farklı alternatifleri incelemek için Kumyaka girişinde Tirilye ana yol üzerinde yer alan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir