Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik deniz manzaralı, ana yola cephe 950 m2 arazi bölgenin en çok ilgi gören bölgesinde yatırımlık alınabilecek uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik almak isteyenler için kısa süreliğine 225.000.-Lira fiyatla yeni sahibini beklemekte olup kelepir fiyatı mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa’da satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel kapanmaz deniz manzarası sayesinde sizinde şehir stresinden uzaklaşmanız için imkan sağlarken gerekli izinler alınarak bağ evi yaparak da kullanabilirsiniz.

Bursa Mudanya Zeytinlik

Bursa Mudanya zeytinlik arayanların istediği yola cephe, kapanmaz deniz manzarası, yerleşime ve sahile yakın olması ile tüm özelliklere sahip arazi müstakil tapuludur. Bursa Mudanya’da satılık zeytinlikler arasında fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile öne çıkan parsel bölgenin en çok prim yapan Kumyaka köyü tapulu olduğundan kısa-orta-uzun vadede yatırımlık olarak da değerlendirilebilir. Bursa Kumyaka’da deniz manzaralı satılık zeytinlikler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firmamız portföyünde Tirilye, Yalıçiftlik, Eğerce, Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma’da farklı m2 lerde araziler mevcuttur.

Bursa Mudanya Kumyaka Zeytinlik

Bursa Mudanya Kumyaka zeytinlik yıllardır yatırımcılara ve hayallerini gerçekleştirmek için tarla, bahçe, villa, müstakil ev arayanlara hizmet veren Mudi Emlak portföyünde satışa sunulmuştur. Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik kısa süreliğine uygun fiyata sunulurken sizinde beklentilerinizin karşılığı, bütçenize uygun gayrimenkul Mudi Emlak portföyümüzde mutlaka bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir