Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Kumyaka Satılık Müstakil Ev kapanmaz deniz manzaralı olup Mudanya merkeze sadece 5 km. mesafede olması ve kelepir fiyatı ile kaçırılmaz gayrimenkuller arasında önde yer almaktadır.

Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Kumyaka Satılık Müstakil Ev 72 m2 hisseli tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmayan villa 4 katlı ve kısa süre için 450.000.-Lira bedelle satışa sunulmuştur. Mudanya’nın en güzel tatil beldesi Kumyaka’da satılık villa olarak sizlere sunduğumuz müstakil önünde istirahat edebileceğiniz ve unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz lokasyona sahiptir.

Kumyaka Satılık Müstakil Evler

Kumyaka satılık müstakil evler içinde hiçbir masraf yapmadan içine girip oturabileceğiniz villa her katında salon ve oda bulunmakla beraber en üst kattaki balkon manzarası sizi de kendine hayran bırakacaktır. İstanbul, Eskişehir ve özellikle Bursa’lıların yoğun ilgi gösterdiği Kumyaka tatil beldesi hızla prim yapan bölgeler arasında olup zeytinlik, bağ, bahçe, villa, müstakil ev seçenekleri ile Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun alternatifler bulunmaktadır. Kumyaka otobüs durağı yanında sizlere hizmet veren firmamız portöfünde imarlı arsalar ve yatırımlık arazilerde bulunmaktadır.

Mudanya Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Mudanya Kumyaka Satılık Müstakil Ev satın almak için fırsat olarak değerlendirebileceğimiz villa elektrik, su abonelikleri hazır olup ana yola çok yakın konumdadır. Kumyaka Satılık Müstakil Ev Petek Sitesi karşısında yer almakta olup yılın her ayında hemen önünden toplu taşıma araçları ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir