Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik asfalt yol kenarında yerleşime yakın konumu ve emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile Bursa yatırımlık arazi olarak portföyümüze eklenmiştir.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik arayanların bulunduğu lokasyon ve 1.4000.000.-Lira uygun dönüm fiyatı ile kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz parsel kapanmaz deniz manzarası sayesinde değerine kısa süre içinde değer katacaktır. Mudanya’da satılık deniz manzaralı zeytinlik 6800 m2 olup Martı Sitesine yakın arazi müstakil tapulu ve satışında sorun bulunmayan parseli özellikle bu bölgede yatırım yapmak isteyenlerin değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik almak isteyenlere yatırım için tavsiye ettiğimiz içine gerekli müsadeler alınarak bağ evi yapılabileceği gibi sizinde eşsiz havası ve manzarası ile ünlenen bölgede yerinizi olabilir. Mudanya Kumyaka’da satılık deniz manzaralı zeytinlikler içinde öne çıkan parsele emsal arazilerin dönüm fiyatlarının 300-400.000.-Lira olduğu düşünüldüğünde sizde araziye istenilen rakamın uygun olduğunu takdir edebilirsiniz.

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik başta olmak üzere bölgede yatırımcılara ve arazi almak isteyenlere yıllardır hizmet veren Mudi Emlak portföyünde sizinde hayalini kurduğunuz gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgi almak ve farklı Mudanya Emlak seçeneklerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi telefonla da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir