Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik ve arsa alternatifleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak tarafından size sunulan parsel 4.056 m2 olup kısa süre için kelepir fiyatla satılacaktır.

Kumyaka satılık zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik Bursa Mudanya ilçesinin en çok ilgi gören bölgesinde yer almakta olup şehir merkezine yakınlığı, kapanmaz deniz manzarası, konumu, fiyatı ile kaçırılmayacak yatırım fırsatıdır. Kumyaka satılık zeytinlik ve arsa arayanlar için fırsat araziler arasında gösterebileceğimiz parsel kısa süre için 265.000.-TL’den satışa sunulmuş olup mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Kumyaka da satılık zeytinlik

Kumyaka da satılık zeytinlik kadastro yoluna 2 metre mesafede olup yaz-kış rahatlıkla arazinin içine kadar girebilme imkanınız bulunmaktadır. Bölgenin en beğenilen ve ilgi gören Mudanya Kumyaka da satılık zeytinlik müstakil tapu olmakla beraber satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Denize hakim konumdaki Mudanya satılık zeytinlik bölgenin en uygun fiyatı ile portföyümüzde yer almakta olup herkesin bütçesine uygun alternatifler için Mudi Emlak portföyünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Kumyaka Satılık Zeytinlikler

Kumyaka satılık zeytinlikler denildiğinde geniş portföyü ile ilk olarak tercih edilen Mudanya emlak ofisi Mudi Emlak köylerdeki fırsat tarla, bağ, bahçe, müstakil ev, villa seçeneklerini incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

mudanya-kumyaka-satilik-zeytinlik kumyaka-satilik-zeytinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir